Ana sayfa > Haberler > İçerik
Kejian Holding: Hasta Çalışan İçin Bağış Topluyor
Apr 21, 2017

Yakın geçmişte, Kejian Holding sendikası, personelin hasta çalışana Chen Xuean'a yardım edeceğini ve akranızı inisiyatifle destekleyeceğini önermişti. Kejian Holding çalışanı Chen Xuean, Şubat 2017'de rektal malignite teşhisi kondu ve tedavi edilmesi çok zor . Ani ciddi hastalık ve pahalı tıbbi faturalar yüzünden, ezici yük ailesine ekonomik ve manevi olarak kondu.

Gerçek ekonomik durum göz önüne alındığında, Kejian Holding sendikası bu bağış faaliyetini personele önerir. Bunu önerdik: meslektaşlarının hastalığına sevgi ve bakım vermeyi somut adımlar atmaya davet ediyoruz. Ve Kejian halkı ortaya çıkarın "Afet vurulduğunda, her taraftan yardım geldi." nezaket ve sevgi!


clip_image002.jpg

18 Nisan 2017'de Kejian Holding'de bir bağış etkinliği düzenlendi. Çalışanlar cömert ve çok aktiftir. Bağışlar, ailenin muazzam tıbbi faturalarını ödemek için sızmış durumda. Ve yükseltilen fon 24910 yuan. Belki de, Chen Xuean'ın kovasında, kendisinin ve ailesinin yükümlü olduğu yüksek maliyet için bir düşüş var. Ancak, personelin nimetini içeriyor ve kendisine ve ailesine umut getiriyor.


clip_image002.jpg

"Harika bir şey kitle çabasıyla yapılabilir" inancındayız. Aşk her yerdedir ve umudumuz aşkımızın cesur bir ısrarcı olmasını umuyoruz. Hastalığa karşı savaşmak için erken olmasını ve sağlığını iyileştirmesini bekleyelim!

Personel sorun olduğunda, sendika onlara yardımcı olacaktır. Her çalışanın Kejian'da mutluluk bulmasına izin verin ve bu insancıl bakımdır. Ayrıca, Kejian Holding uzun yıllar sıcaklık sunmak için faaliyetler yürütmekte ve çalışanlarına en üst düzeyde öncelik vermektedir. Ve personel ailenin sıcaklığını derinden hissediyor. Ayrıca, Kejian'ın sağlıklı ve ahenkli gelişimini teşvik eder.

 


İlgili haberler

Copyright © Kejian polimer malzemeler (Shanghai) Co., Ltd. tüm hakları saklıdır.