Ana sayfa > Haberler > İçerik
【Kejian Önemli Haberler】 Tongji Üniversitesi Ve Kejian Yapımı Öğretimi ve Araştırma ve Geliştirme Uygulama Birimi
May 22, 2017

The cooperation of Tongji University and Kejian.jpg

İsim tahtaları kazandı, Kejian holding resmi olarak Tongji Üniversitesi'nin öğretim ve araştırma-geliştirme uygulama üssü oldu. İki taraf arasında da öğretim ve bilimsel araştırma anlaşması için uygulama eğitim üssü imzalandı. Buna ek olarak, Kejian ve Tongji Üniversitesi araştırma geliştirme yeniliği, yetenek yetiştiriciliği ve teknik vb. Konusunda işbirliği yapacaktır. Tongji Üniversitesi, eğitim bakanlığına bağlı ulusal bir anahtar üniversitedir. Ve uzun tarihi var ve Çin ünlü üniversitelerinin yüksek itibarına sahiptir.


Tongji University.jpg

Ayrıca, kolejlerin ve üniversitelerin ulusal "211 projesi" ve "985 projesi" anahtar yapımıdır. Ayrıca, inşaat ve otomobil alanında göze çarpan bir özellik ve Çin'deki en zorlu Çin üniversitelerinden biridir. Tongji Üniversitesi kavramı "İnsanlara yardım etmek ve ülkeye ve topluma fayda sağlamak için birlikte çalışacağız" dır. Tongji Üniversitesi, eğitim bakanlığına bağlı ulusal bir anahtar üniversitedir. Ve uzun tarihi var ve Çin ünlü üniversitelerinin yüksek itibarına sahiptir.


Kejian Holding .jpg

Ayrıca, kolejlerin ve üniversitelerin ulusal "211 projesi" ve "985 projesi" anahtar yapımıdır. Ayrıca, inşaat ve otomobil alanında göze çarpan bir özellik ve Çin'deki en zorlu Çin üniversitelerinden biridir. Tongji Üniversitesi kavramı "İnsanlara yardım etmek ve ülkeye ve topluma fayda sağlamak için birlikte çalışacağız" dır.İlgili haberler

Copyright © Kejian polimer malzemeler (Shanghai) Co., Ltd. tüm hakları saklıdır.