Butil Kakma Menderi Çelik Çatı Kaplama 310ml Plastik Boru

Butil Kakma Menderi Çelik Çatı Kaplama 310ml Plastik Boru

Butil dolgu macunu nötr bir macun olup anti yaşlanma, korozyon, oksidasyon, su geçirmezlik ve sızdırmazlık özelliklerine sahip tek bütil kauçuk oluşturur; Özellikle düşük sıcaklık koşullarında geniş bir deformasyon ve çatlak gerginliği ile. Uygulama Kapsamı: Herkese uygulanır ...

Soruşturma göndermek şimdikonuş


Açıklama

Butil dolgu macunu nötr bir macun olup anti yaşlanma, korozyon, oksidasyon, su geçirmezlik ve sızdırmazlık özelliklerine sahip tek bütil kauçuk oluşturur; Özellikle düşük sıcaklık koşullarında geniş bir deformasyon ve çatlak gerginliği ile.

2. Uygulama Kapsamı

Çelik çatılarda her türlü dikiş, delik ve çatlaklar için geçerlidir. Butil Sealant, doğal rüzgar sesi, taşkın ve fırtınalar gibi sert hava koşullarından kaynaklanan yapı suları üzerinde mükemmel bir toleransa sahiptir ve sık sık doğal sifonjiyi (sızıntıyı) açıklar.

3. Avantajlar

(1) Butil Sızdırmazlık, mükemmel elastik deformasyona sahip olan ve sıcak olduğunda genişleyen ve soğuk olduğunda küçülen kalıcı bir sızdırmazlık malzemesidir ve sızdırmazlık maddesinin soyulmasına neden olmaz, böylece silikon sızdırmazlık maddesine karşı sabitlenemez su direncine ve sızdırmazlık özelliklerine sahiptir.

(2) Butil Sızdırmazlık, çelik plakaya herhangi bir korozyona uğramayan nötr bir macundur. Çatlak, dikiş ve köprüleme için koruma sağlar.

(3) Butil Mürekkep, mükemmel maliyet performansına sahiptir ve muadil ürünlere göre yaklaşık% 50'lik bir tasarruf sağlar.


Hot Tags: Bütil caulk sızdırmazlık çelik çatı için 310ml plastik boru, Çin, üreticiler, tedarikçiler, sipariş, Çin, ucuz, yüksek kalite, fiyat, en iyi
ilgili ürünler

Copyright © Kejian polimer malzemeler (Shanghai) Co., Ltd. tüm hakları saklıdır.